W sali koncertowej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie (10.06.2015) ogłoszono wyniki 15. edycji konkursu Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości, 11. edycji konkursu Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur oraz laureatów konkursu „Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS 2015”. Konkursy organizuje samorząd województwa warmińsko-mazurskiego. Firma SZKŁO otrzymała wyróżnienie za szczególną dbałość i poszanowanie środowiska naturalnego.

W marcowym numerze magazynu BIZNES Meble.pl (3/2015) ukazał się artykuł autorstwa Anny Szypulskiej "Widoczne vs. Niewidoczne" dotyczący szkła w meblarstwie, w którym możemy m.in. przeczytać wypowiedź Dyrektora Marketingu firmy SZKŁO - Kamila Kumpina.

Bardzo miło nam poinformować, iż w dniu 17 lutego podczas targów MEBLE POLSKA w Poznaniu zostały wręczone nagrody w konkursie „Spełnij dziecięce marzenia 2015” - drugim etapie inicjatywy „Mebel marzeń 2015”.

Jak wygląda proces produkcji w zakładzie przetwarzającym szkło? Które formaty są najpopularniejsze? Co niezwykłego jest w aspektach logistycznych w zarządzaniu produkcją? Jaka jest filozofia wiercenia w szkle i jak przebiega jego malowanie, cięcie, szlifowanie, fazowanie i hartowanie?