W procesie produkcji używamy markowego szkła najwyższej jakości takich firm, jak: Pilkington, Euroglas, Saint-Gobain Glass, Guardian, AGC.

Produkty SZKŁO są obecne nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy.

Wspieramy wydarzenia sportowe kulturalne i społeczne.  Zapewniamy rozwój naszym pracownikom. Dbamy o środowisko naturalne.

Podczas obróbki szkła i luster pracujemy na maszynach i urządzeniach renomowanych firm: Hegla, CMB Besana, Adelio Lattuada, Angelo Schatti, Tamglass, Cefla, Intermac, Bavelloni, Selutor.

Od 1991 roku SZKŁO z Lidzbarka Warmińskiego specjalizuje się w obróbce szkła i luster, odnosząc przy tym wiele sukcesów na rodzimym i zagranicznym rynku. 

 

Gwarantujemy wysoką jakość, konkurencyjne terminy realizacji, elastyczność i atrakcyjne ceny. Dopasowujemy się do potrzeb Klientów, w pełni zaspokajając ich wymagania i oczekiwania. SZKŁO, jest nowoczesną i   dynamiczną firmą, o stabilnej pozycji na rynku, zaufanym partnerem obecnym  w wielu krajach Europy, wielokrotnie wyróżnionym za swoją efektywną działalność. 

 

  • Gazele Biznesu - prestiżowa nagroda, dwukrotnie przyznana przez magazyn "Puls Biznesu". 

  • Diamenty Magazynu Forbes - specjalna nagroda przyznawana przez polską edycję znanego na całym świecie magazynu Forbes. 

  • Rzetelna Firma - program promujący rzetelne firmy. 

  • Laureat konkursu "Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej". 

 

 

Nasze produkty otrzymały międzynarodowe certyfikaty jakości przyznane przez niezależne jednostki certyfikujące.

Homologacja Ministerstwa Infrastruktury ECE R43 na produkcję szkła bezpiecznego do pojazdów wolnobieżnych, wykorzystywane przy budowie maszyn rolniczych, maszyn budowlanych, kabinach do ciągników, autobusach.

Potwierdzenie Instytutu Szkła i Ceramiki w Krakowie na znakowanie wyrobów ze szkła hartowanego znakiem CE.

IOS-MAT - certyfikat na szkło typu float lakierowane i lustra z folią.

Certyfikat Systemu Zarządzania (spełnia wymagania normy Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015) w zakresie obróbki szkła płaskiego i luster.

W akredytowanym laboratorium w Szanghaju (ITCS)  wykonujemy badanie fragmentacji szkła hartowanego oraz badanie odporności luster na proces korozji.  

 

    

SZKŁO Sp. z o. o. jest jedną z najbardziej  doświadczonych i uznanych firm w Polsce na rynku szklarskim. Zespół tworzą wykwalifikowani ludzie z długoletnim doświadczeniem w branży.