Dołącz do zespołu!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów do pracy.

Manager Systemu Zarządzania Jakością

Cel stanowiska:
Rozwój systemu monitoringu i sterowania parametrami wytwarzania. Analiza i weryfikacja standardów jakościowych (produktu i procesu). Wsparcie ciągłego doskonalenia w oparciu o narzędzia jakościowe. Promowanie na wszystkich poziomach organizacji podejścia do proaktywnej budowy zaangażowania ukierunkowanego na oczekiwania klienta.

Do obowiązków Managera systemu zarządzania jakością należy:

  • analiza problemów
  • doskonalenie systemu jakości
  • opracowywanie działań korygujących i zapobiegawczych.

Nasze wymagania:

  • oczekiwane 3 lata na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym w obszarze zarzadzania jakością (QA + QC)
  • preferowane wykształcenie techniczne (ukończenie kierunku: mechanika i budowa maszyn będzie dodatkowym atutem)
  • dobra znajomość narzędzi jakościowych, metodologii rozwiązywania problemów oraz doświadczenie w audytowaniu, zarządzanie reklamacjami (A3, OEE, SPC, PPAP, FMEA)
  • udział w realizacji projektów doskonalenia (znajomość metodologii zarządzania projektami)
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość normy ISO 9001: 2008, ISO/TS 16949

Ponadto, Kandydat powinien cechować się odpowiedzialnością, komunikatywnością, umiejętnością pracy w grupie oraz umiejętnością zarządzania zespołem.

Co oferujemy?

  • stabilną i atrakcyjną pracę w firmie z 25-letnią tradycją o zasięgu europejskim
  • szansę na budowę i wdrożenie własnej wizji zarządzania jakością
  • możliwość kreatywnego działania
  • szereg świadczeń pozapłacowych

Pracownik Utrzymania Ruchu - elektromechanik, pneumatyk

  • wykonanie działań prewencyjnych, awaryjnych i remontowych
  • zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń zgodnie z DTR
  • zapewnienie realizacji działań prewencyjnych według planu prewencji oraz zlecanych czynności remontowych

  • doświadczenia w pracy w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej min 1 rok znajomości elektromechaniki i pneumatyki
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych,
  • uprawnienia specjalistyczne
  • uprawnienia operatora wózków widłowych
  • odpowiedzialność za sprawną i terminową realizację zleceń związanych z prawidłowym funkcjonowaniem parku maszynowego

Ponadto, Kandydat powinien cechować się:

  • odpowiedzialnością
  • komunikatywnością
  • umiejętnością pracy w grupie
  • umiejętnością zarządzania zespołem

  • stabilną i atrakcyjną pracę w firmie z 25 letnią tradycją o zasięgu europejskim
  • szansę na możliwość kreatywnego działania

Pomocnik

Główne zadania na stanowisku:

  • realizacja podstawowych procesów produkcyjnych obróbki szkła
  • wykonywanie prac podstawowych związanych z eksploatacją maszyn i urządzeń
  • zgłaszanie wykrytych usterek przełożonemu
  • przestrzeganie zgodności wymiarów i jakości wykonania wyrobów oraz izolowanie wyrobów niezgodnych
  • prowadzenie podstawowej ewidencji związanej z procesami realizowanymi w dziale produkcyjnym

Umiejętności:

  • obsługa maszyn produkcyjnych do obróbki szkła
  • współdziałania i pracy w zespole
  • organizowania pracy własnej

Operator

Główne zadania na stanowisku:

  • realizacja procesów produkcyjnych, w tym kontroli wymiarowej i wizualnej, czyszczenia, sortowania, rozładunku i składowania szkła
  • wykonywanie prac związanych z eksploatacją i utrzymaniem w ruchu maszyn i urządzeń działu
  • sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń w dziale, wyszukiwanie usterek i dokonywanie prostych czynności regulacyjnych
  • stosowanie dokumentacji techniczno-ruchowej w zakresie wykonywanych operacji w danym dziale produkcyjnym
  • prowadzenie dokumentacji ewidencyjnej związanej z procesami realizowanymi w dziale produkcyjnym

  • czytania i wykorzystywania dokumentacji technicznej
  • programowania komputera sterującego pracą maszyn produkcyjnych
  • stosowania metod i technik obróbki szkła

  • umiejętnością pracy w zespole

Zapewniamy:

  • szansę na możliwość kreatywnego działania szereg świadczeń pozapłacowych

W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".